Avukat Web Site Tasarımı

lawwebtasarim-instagramprofil

Avukat Web Site Tasarımı Hakkında

Merhaba ! 🙂 Law Web Tasarım olarak sadece avukat ve hukuk Büroları için web site tasarımları yapıyoruz. Amacımız web sitenizin olmasının yanı sıra sitenizin kullanışlı, modern tasarıma sahip ve yeni nesil teknolojiye sahip olmasıdır. Web site tasarımlarında ” Avukat ve Hukuk Bürolarının ” ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Öncelikle tüm web sitelerimiz temel özelliklere sahip olduğunu belirtmek isteriz.

bu temel özellikler nedir ?

Mobil Uyumlu (Responsive), SSL Sertifikası (Güvenli Bağlantı), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google, Yandex ve Bing Arama Motoru Kaydı, Yönetim Paneli, Kurumsal Mail gibi birçok özellikler barındırılıyor.

 

Yeni Nesil Hukuk, Yeni Nesil Avukat, Yeni Nesil Web Sitesi !

 

Law Web Tasarım olarak;

Yeni Nesil Web Sitesi projesini Avukat ve Hukuk Büroları için faaliyete geçirdik artık web siteniz sıradan web siteleri yerine daha işlevsel ve daha modern !

Yeni Nesil Tasarım’da web sitenize E – Tahsilat, Online Hukuk Danışmanlık Başvuru Formu, Mobil Uygulamalı Canlı Destek özelliği, Fonksiyonel İletişim gibi özellikler entegre edilerek sitenizin kullanılabilirliğini artırıyoruz.

Benzer gönderiler